Beslenme Danışmanlığı

Taylan Kümeli Beslenme Danışmanlığı

"İyi Ye İyi Yaşa" felsefemiz ile genel sağlığınızı sadece doğru beslenme programı ile maksimuma çıkarabileceğinizi biliyor musunuz?

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı P.Taylan Kümeli liderliğinde, bireylerin ve / veya kurumların daha sağlıklı beslenerek daha verimli bir gündelik yaşama sahip olmaları için danışmanlık veriyoruz.

TK Taylight Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı Beslenme yalnızca kilo verme ve zayıflatıcı diyet programlarından ibaret değildir. Sağlıklı beslenmenin en temel amacı, sağlıklı bir beslenme programı ile, günlük beslenmenizden, mutfağınıza yapacağınız alışverişi listesine kadar, başınıza gelen hastalıklarda veya hamilelik, emzirme, menopoz gibi özel durumlarda yaşam kalitenizi en üst seviyede tutmaya yönelik yol gösterici öneriler ve hedeflenene varış takibidir.

Günlük hareket imkanı çok yüksek bir sporcu veya gün boyunca masa başında çalışan bir yazılımcı olabilirsiniz. Önemli olan gün içinde ne kadar yediğinizden çok bedeninizdeki hangi eksikleri destekleyici bir beslenme programına uymanız ve bunun neticesinde daha verimli bir gündelik iş & özel hayata kavuşmanızdır.

Aşağıdaki tüm "beslenme danışmanlığı" hizmetlerimiz ile, profesyonel ve kişiye / kuruma özel danışmanlıklarımızla sizleri daha iyi beslenmeye daha iyi yaşamaya davet ediyoruz.

TAYLAN KÜMELİ ile BİREYSEL BESLENME DANIŞMANLIĞI

TAYLAN KÜMELİ ile KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

TAYLAN KÜMELİ ile ÇOCUKLARA ÖZEL BESLENME DANIŞMANLIĞI