Özel Durumlarda Beslenme (Spor, İş vb.)

Günlük hayatınızı dengede tutmak için beslenmenin tipik olarak eksik halka olduğunu biliyor muydunuz? Vücudunuza en iyi şekilde nasıl besinler alacağınızı bilmek, iş ve spor yaşantınızda performansınızı en üst düzeye çıkarmak için çok önemlidir. Yiyecek seçimi ve miktarının yanı sıra yemek zamanlaması, performansı, sağlığı ve zindeliği etkiler.

Sosyal hayatımızdaki farklı durumlar sağlıklı beslenmemizin aksaması için bahane değildir. Sporcu,farklı çalışma saatleri olan sanatçı,çok seyahat ve toplantısı olan bir iş insanı için özel programların hazırlandığı programlardır.

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ile Beslenme Danışmanlığı

- Yapılan spor cinsine göre ihtiyaç duyulan besinlerle, günlük beslenme çizelgesinin hazırlanır.

- İş Koşulları nedeni ile fazla toplantı, seyahat ve ofis dışında geçirilen zamanlar göz önünde bulundurularak, danışanlara özel dışarıda beslenme önerileri hazırlanır ve kilo kontrolü sağlanır.

Özel Durumlarda Beslenme Danışmanlığı

Taylan Kümeli ile sağlıklı beslenme programına katılmak ve randevu almak için lütfen tıklayın.

Sağlıklı Beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen ve bize danışan kişi veya kişilerde ilk amacımız süreklilik ve huzur ilkeleriyle bedenini tanımasıdır.

Yapılan vücut analizi ve bireysel tanıma süreçleriyle hazırlanan beslenme programında kişinin sosyal hayatı, genetiği, psikolojisi, fiziksel aktivite yetkinliği dikkate alınır.

Haftalık periyodlarda ölçümleme yapılır ve beslenme çizelgesi periyodik olarak yenilenir.