M.E.B. Destekli Mutfaktaki Çocuklar

    Çok çeşitli taze yiyeceklerle her seans - dokun, kokla, tat - egzersizleri yapılmaktadır.

Zengin ve ilham verici içerik, farkındalığı artırmak ve kişisel becerileri geliştirmek için interaktif ve eğlenceli öğrenme teknikleri ile sunulmaktadır. Çok çeşitli taze yiyeceklerle her seans “dokun, kokla, tat” egzersizleri de yapılmaktadır. Dersler, ilgili alanlarda uzman olan profesyonel ve deneyimli eğitmenler tarafından Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli denetiminde sunulmaktadır.

Çocuklar Mutfakta

Çocuklar ve Ebeveynler Mutfakta

Ebeveynler de unutulmadı! Onlar, çocuk eğitimleri öncesi bir seminere davet ediliyor, çocuk beslenmesi hakkındaki bilgileri güncelleniyor ve her konuda olduğu gibi beslenme konusunda da rol model oldukları kendilerine bir kez daha hatırlatılmaktadır. Seminer sonrasında, çocukların eğitimine paralel olarak, ebeveynlerle yoğun ve periyodik iletişim 8 hafta boyunca devam etmektedir.

Ayrıntıları incelemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak, web sitesini ziyaret ediniz. Eğitimler Nişantaşı Enlight Atölye'de, okullar ve kurumlarda ve ayrıca proje bazlı yapılmaktadır. Ayrıca çocuğunuzun okulunda eğitimimizi görmek istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Taylan Kümeli ile M.E.B. Destekli Mutfaktaki Çocuklar Atölyeleri

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli denetiminde Milli Eğitim Bakanlığı Destekli Çocuk Mutfak Atölyelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen linke tıklayınız.