Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı Beslenme Programımız; sadece kilo aldırıp verdirmek ya da hastalıkların beslenme programlarını düzenlemek diyetisyenin görevi degildir. Hiç bir şikayeti olmasa da dogru besin kombinasyonları ve beslenmedeki yeniliklerle ilgili bireysel yönlendirmelerin yapıldıgı bir programdır.

Sağlıklı Beslenme Programımız; size nasıl doğru besleneceğiniz konusunda rehberlik edecek ve araçlar sağlayacaktır. Zamanla bu değişiklikler günlük rutininizin bir parçası haline gelecektir.

Sağlıklı Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Taylan Kümeli ile Kilo Verin

Kilo kontrolü için, yiyecek ve içeceklerin kalorilerini bilmek, sağlıklı bir beslenme planına ve porsiyon kontrolüne odaklanarak yaşam tarzı değişiklikleri yapmak önemlidir.

Sağlıklı bir kiloya ulaşmak ve bunu sürdürmek genel sağlığımız için önemlidir ve birçok hastalığı ve durumu önlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olabilir.

Taylan Kümeli, Sağlıklı Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen

Bu nedenle sağlıklı bir kiloyu korumak çok önemlidir: Hastalıklara karşı riskinizi azaltmanıza yardımcı olur, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur ve hayattan zevk almanız için size daha fazla enerji verir.

Sağlıklı Beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen ve bize danışan kişi veya kişilerde ilk amacımız süreklilik ve huzur ilkeleriyle bedenini tanımasıdır.

Yapılan vücut analizi ve bireysel tanıma süreçleriyle hazırlanan beslenme programında kişinin sosyal hayatı, genetiği, psikolojisi, fiziksel aktivite yetkinliği dikkate alınır.

Haftalık periyodlarda ölçümleme yapılır ve beslenme çizelgesi periyodik olarak yenilenir.