Yeşil Elmanın Işığı

İlham Veren Diyet, Kilo Verme, Zayıflama, Sağlıklı Beslenme Anıları

Merhaba

Yeşil elmanın yaydığı ışık… Hayatım boyunca popüler olan her şeye karşı oldum. Aynen başlarda bu kliniğe karşı olduğum gibi... 2 ay boyunca kendimle savaştım gitmemek için. Hayatımda kıramayacağım tek insanin sayesinde istemeden de olsa Nişantaşı’nın yağmurlu sokaklarında buldum kendimi 2004 Yılının Kasim ayında… Ortamın dekorasyonu ne kadar huzur verici de olsa tartıya cıkacağını bilmek hissi insanı yeterince rahatsız ediyordu zaten.

Hayatım boyunca üzerine çıkmış olduğum diğer milyonlarca tartıdan cok daha iyi bir his vermedi açıkcası. Ta ki 1 hafta sonra tekrar kontrole gidene kadar. İnsan kendisindeki sağlıklı ve hızlı kilo düşüşünü görünce inanmadan edemiyor tabi… Fazla irdeleyen bir tip olarak tam da ikna olamadım aslında çok çok mutlu olmama rağmen. Ne zaman ikna oldum derseniz bu konuda daha çok okuyup aslında diyet için değil hayatım boyunca karşıma çıkacak tüm hastalıklara karşı beslendiğimi idrak ettiğim zaman kesinlikle ikna oldum. Pratik bir örnek olsun diye eklemek istedim kanser’de beslenme ile lütfen herhangi bir Taylan Kümeli listesini karşılaştırın kesinlikle doğru yolda olduğunuzu göreceksiniz. Gerçekten çoğumuzun düşündüğü gibi Taylan Kümeli mucize yaratmıyor; fakat yaratmış olduğu sentez diyeti formülü ciddi bir mucize. Bunu size sanırım sayfalarca yazsam da inandıramam. İçine girip faydasını görüp yaşamanız gerekiyor. Boşuna diyet moduna girmek için hayatınızdan vakit kazanıyor gibi düşünüp kendi ömrünüzden vakit çalmayin derim. Burasi gerçekten mevsimlik diyetlerin değil; hayat boyu sizinle olacak bir beslenme ideolojisini edinebileceğiniz yegane klinik, yeter ki yediğiniz gıdalara akşam yemeğiniz olan 1 porsiyon sebze yemeği olan kabak veya enginar olarak değil size neler katacağına dikkat ederek yiyin. Veya neden yanında normal yoğurt değil light yoğurt yediğinizi anlamaya çalişin. Light gidalar diyet içindir deyip kestirip atmayin sakın çok daha fazlası var.

Hayatı güzelleştiren detaylardır ve aslında her şey detaylarda saklıdır. Bu detayları kliniğin süper sevimli mensuplarından her birine her saat ulaşarak sorabilirsiniz. Bu da size ayrı bir rahatlık verecektir. Bu yolda yalnız yürümediğinizi anlayacaksınız. Bugün bu yazıyı iç rahatlığıyla yazmama neden olan vermiş olduğum kilolarda hakki geçmiş kliniğin tüm mensuplarina ve Serap Nanım’a teşekkür ederim. Bu kliniğe ister akıl sormak için uğrayın ister kilo vermek için azimli bir şekilde aylarca bu klinikte zaman geçirin mutlaka yapmanizi tavsiye edeceğim iki unsur var. Birincisi etraftaki yeşil elmalardan mutlaka yemeniz lazim; ikinci olarak Songül Hanim’in elinden mutlaka çilek parçacıklı limonata için. Görüldüğü gibi kilolar gider ama iştah kalır. Sentez diyeti ile sağlıklı ve ideal kilolarda yaşamınızı sürdürmek için iştahınızı yok saymayın. Zira öğrendikleriniz ve hayal gücünüzle sağlıklı kombinasyonlar yaratırken iştahınıza ihtiyacınız olacak.

Glisemik indeksine ve Taylan Kümeli Sentez Diyetine dikkat edin! Hayat kurtarır… Saygılar.

Teşekkürler Taylan Kümeli ve TAYLIGHT Ekibi

Bu yazıyı paylaş:

Benzer Konular: